Green Cell na Electronics Show 2018
W dniach 13-15 kwietnia w podwarszawskim Nadarzynie odbywają się coroczne targi Electronics Show skupiające wokół siebie firmy oferujące produkty z szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. Wśród nich znalazła się również marka Green Cell.
2018-04-13, 14:00

Green Cell powstała w 2013 roku jako odpowiedź na coraz prężniej rosnący rynek urządzeń mobilnych i tym samym zapotrzebowanie na ich zasilanie. Pierwszymi produktami z logo Green Cell były ładowarki, baterie do laptopów oraz powerbanki. Dziś oferta obejmuje znacznie więcej produktów, w tym: baterie do elektronarzędzi, zasilacze UPS, akumulatory AGM, ładowarki multi USB oraz ładowarki samochodowe.

Na stoisku będzie można zapoznać się z produktami oferowanymi przez Green Cell, a także odwiedzić Strefę Ładowania, gdyby uczestnikom zabrakło baterii w telefonie bądź innym urządzeniu mobilnym. Dla pierwszych odwiedzających przewidziano darmowe gadżety.

Targi Electronics Show odbywają się w podwarszawskim Nadarzynie Ptak Warsaw Expo przy alei Katowickiej 62, w dniach 13-15 kwietnia 2018. Green Cell można spotkać przy stoisku E108.

KONTAKT / AUTOR
Dominika Przewoźnik
Specjalista PR
2moro
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy